Založ si blog

Galileo Galilei povedal: „A predsa sa točí. “ Zapamätajme si, že u MUDr. Pavla Kostku platí: „A predsa tie platničky rastú. “

Opravujeme platničky chrbtice a darí sa nám to.

Každého človeka teší, keď si plní svoje sny. Často sa ale stáva, že ich máme len vo svojej mysli, kde sú uzamknuté naveky. Je tu tiež možnosť, že naše sny dostanú reálne kontúry. Ak sa niečo také splní, prináša to hneď po vlne nadšenia aj obavy, ako to príjmu ostatní ľudia.

Jeden hovorí druhému:
„Mňa už chrbát nebolí.
„Vážne? A akú tabletku si si vzal?“
„Ale choď!” Hovorí mu na to.
„To Kostka, ten doktor, mi opravil platničky.

Je to vôbec možné?

Niekto v diskusii na mojom blogu napísal, že veľkosť platničky sa počas dňa mení. Je dobré hneď podotknúť, že to napísal človek, ktorý neudával zdroj a ani sa neopieral o žiadne pozorovania . Tento človek nemá síce svoje tvrdenie podložené žiadnou štúdiou, ale má pseudonym.

Asi to bude všetko ináč.

A teda ak sa budete pýtať kohokoľvek na to, či platničky môžu rásť, je potrebné vedieť že ozdravenie organizmu u človeka je normálne – fyziologické. Len z nejasných príčin ako keby táto vlastnosť časom prestala fungovať a tak začíname byt „chorí” na chrbticu.

Pýtajte sa vo svojom okolí, či sa to dá a kto o tom počul.

Môžu platničky rásť? Je možné, že by začali rásť najskôr u nás na Slovensku?

To, že sa druhí boja prijať názor, že to možné je, vás ostatných asi neprekvapuje. Veď keby to bolo také jednoduché, asi by to robili všade.

Prečo o tom nikto nepíše?

Prečo sa kompetentní k tomu radšej nevyjadrujú a prekvapivo mlčia?

Asi by museli uznať, že zobrali širokej verejnosti možnosť liečiť sa, a aj vyliečiť sa z degeneratívneho ochorenia chrbtice – bolesti chrbta. Asi by museli uznať, že to prehnali so svojou osobnou angažovanosťou s dominantným pocitom sebazáchrany. Ale na to sme si už dávno zvykli.
Tento pocit nemáme len z niektorých politikov. A verte-neverte, ja osobne som ich spoznal veľmi veľa.

Teším sa, že zahraniční konzultanti načúvajú mojim medicínskym teóriám a poznatkom.

Funguje to!

A asi bude potrebné prepísať veľa kníh, keď nezvratný dej dokážeme zvrátiť, a tak vyliečiť ľudí z civilizačného ochorenia. Ponúkať merateľný výsledok v medicíne, ktorý môžeme volať aj DGU fenomén.

Diskutujme bez potreby skrývať sa za úbohý pseudonym. Samozvaných odborníkov s pseudonymom je na celom svete veľmi veľa. A možno sú to pracovníci poisťovne, ministerstiev. Možno sú to investigatívni reportéri. Majú ale strach. Strach z toho, aby sa im pozrel niekto do očí s pocitom, že ich pozná. Nech im ich pseudonym prischne naveky a nech si ich budeme pamätať tak, že ich meno môže zaniknúť. Nikomu to podľa mňa nebude prekážať. Nech ich zatiaľ, ale len na krátko, posilňuje presvedčenie, že možno majú pravdu.

V podstate je to jedno, čo si nejaký ten pseudonym bude písať. Lebo už dosť dlho platí a ešte dlho platiť bude: „ A predsa tie platničky rastú.“

MUDr. Pavol Kostka – neurológ

Zoznam pacientov Kliniky Kostka

26.06.2018

A tak sa mi splnil sen. Pred časom som sa totiž rozhodol, že by som sa chcel stať lekárom. Iste mi dáte za pravdu, že to nie je najľahšia škola. Pre mňa to platilo taktiež. Niekedy to šlo viac »

Spine 2018 – Medzinárodná konferencia v Londýne

24.06.2018

Človek by sa nemal báť prezentovať svoje skúsenosti a vedomosti. Nebolo tomu inak ani na medzinárodnej konferencii Spine 2018 v Londýne, kde som prednášal o svojich medicínskych výsledkoch za viac »

Impedančná terapia – elektrofyziologická potenciálová metóda

08.06.2018

Degeneratívne ochorenia chrbtice sú hlavnou príčinou bolesti krku, krížov a dolných končatín či už s alebo bez poškodenia nervových štruktúr v chrbticovom kanáli. Ich výskyt rastie s vekom. viac »

zeman, babiš

Vedenie ČSSD odhlasovalo zotrvanie vo vláde

23.08.2019 21:50

Česká koaličná vláda, zložená z hnutia ANO a sociálnych demokratov (ČSSD) a podporovaná komunistami, pokračuje.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Búrku v Tatrách Poliaci prirovnávajú k teroristickému útoku, nezvestných už našli

23.08.2019 21:04

Vyhlásil to v piatok predstaviteľ horskej záchrannej služby na poľskej strane.

poľsko, tatry, búrka, blesk

SHMÚ vyzýva turistov na opatrnosť, v prípade búrok majú zísť do nižších polôh

23.08.2019 20:02

Ak chcú turisti vyraziť do hôr aj v prípade hroziacich búrok, mali by ísť skoro ráno a sledovať oblohu a radar.

PEOPLE-JEFFREY EPSTEIN/DOCUMENTS

Francúzsko začalo vyšetrovať sexuálne zločiny proti deťom súvisiace s Epsteinom

23.08.2019 18:20

Možné obvinenia sa týkajú znásilnenia a sexuálneho obťažovania neplnoletých osôb, pričom niektoré mali menej než 15 rokov.

pavolkostka

Degeneratívne ochorenie chrbtice je liečiteľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 22771x
Priemerná čítanosť článkov: 1518x

Autor blogu